Spotkanie Wigilijne

Koleżanki Koledzy, w imieniu własnym oraz całego Zarządu Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby mam zaszczyt zaprosić wszystkich naszych członków Stowarzyszenia na spotkanie Wigilijne, które odbędzie się w dniu 9 grudnia 2022 r.w godz. od 18.00 d0 20.00 w budynku LVI  Liceum Ogólnokształcącego im. Rotmistrza Witolda Pileckiego, sala 56 przy ul. Dzieci Warszawy 42.

Dojazd do szkoły następującymi liniami autobusowymi: 129, 191, 207, 220, 401 i 517 przystanek autobusowy - Szancera, tuż przy szkole. (bardzo dobry dojazd)

Spotkanie chcemy zorganizować we własnym zakresie tzn. bezskładkowe, uczestnicy naszego spotkania (kto może) przyniosą własne produkty - ciasto, śledziki i itp. Podobne spotkanie ze względów ograniczeń pandemicznych odbyło się w ubiegłym roku i wszystkim uczestnikom to się bardzo podobało. Z przyczyn organizacyjnych bardzo proszę o potwierdzenie obecności na uroczystym spotkaniu Wigilijnym.

Pozdrawiam,

Mirosław Mitura - Prezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP Oddział Warszawa