Zlot Behapowców

Zlot Behapowców  W piątek 25 marca, w Garbatce k. Radomia odbędzie się wyjątkowe wydarzenie branżowe – Zlot Behapowców. Jest to nowy termin spotkania, które pierwotnie miało odbyć się 21 stycznia. Na uczestników czeka mnóstwo atrakcji i wyzwań. Oczywiście w behapowskich klimatach. Znajdzie się czas na wyciszenie emocji, edukację, wymianę doświadczeń, a nawet na… przemianę w gwiazdę ekranu! Będzie się działo. Wydarzenie organizuje Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pracowników Służby BHP oddział w Radomiu wspólnie z Fundacją Kultury Bezpieczeństwa. To unikatowe przedsięwzięcie, którego nadrzędnym celem jest integracja środowiska behapowskiego. Oprócz atrakcji i zajęć w terenie – równie niepowtarzalnych, jak sama inicjatywa Zlotu, program obejmuje spotkania z przedstawicielami instytucji kluczowych dla bezpieczeństwa, dyskusje oraz pełną artystyczno-edukacyjnych niespodzianek kolację. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Oddziału Radom.