Relacja ze spotkania Rady Stowarzyszenia 23.03.2018 r.

2018-03-28

W dniu 23 marca 2018 r. przy ul. Czackiego w Warszawie spotkała się Rada Stowarzyszenia – Zarząd Główny OSPSBHP oraz Prezesi i przedstawiciele Zarządów wszystkich Oddziałów. Swoje wystąpienie mieli również Partnerzy Wspierający działalność naszego Stowarzyszenia.

Nasz Oddział reprezentował nasz Pan Prezes – Piotr Pietras.

Zgodnie z wcześniej przekazanym planem spotkania omówiono wynik finansowy za rok 2017 oraz zasady przekazywania przez oddziały dokumentów finansowych do biura rozrachunkowego ZG OSPSBHP.

Zebrani zajęli się także sprawami organizacyjnymi związanymi ze zbliżającymi się obchodami jubileuszu  25 - lecia OSPSBHP i 65-lecia  Służby BHP.

Na spotkaniu rozmawiano również o realizacji planu pracy ZG na rok 2018 w tym o:

• Targach SAWO (organizacja stoiska i konferencji),

• wyjeździe studyjnym do Luksemburga,

Zarząd Główny poinformował również o utworzeniu dwóch nowych Oddziałów w Płocku oraz Oddziału Warszawa – Wola wręczając przedstawicielom uchwały o powołaniu.